udalosti

Ekologické čištění odpadů

Ucpal se vám odpad, zvon nepomáhá a vy nechcete...

Originální a kvalitní zahradní nábytek nemusí stát majlant

Také jste se setkali s názorem, že nábytek, stejně jako...

Využijte kvalitní sádrokartonářské práce, a to u novostaveb i rekonstrukcí

Již mnoho let se těší oblibě sádrokarton a z něj...

Kouzlo a pohodlí ratanového nábytku

Se svou přírodní elegancí získává nábytek z ratanu stále větší...

Základní kámen pro bezpečnost domova je pojištění

Ochrana našeho domova před nepředvídatelnými událostmi je klíčovým faktorem...

Využijte kvalitní sádrokartonářské práce, a to u novostaveb i rekonstrukcí

Již mnoho let se těší oblibě sádrokarton a z něj zhotovené sádrokartonové příčky, podhledy, předsazené stěny nebo třeba šikminy. Abyste však byli s výsledkem spokojeni a bylo splněno vše, co jste očekávali, je dobré obrátit se na firmu, která se v této problematice pohybuje dlouhý čas.

Když je práce se sádrokartonem zábavou

Právě k takovým patří společnost Top Sádrokarton, která působí na střední Moravě, a to především ve městech Olomouc, Přerov, Hranice, Prostějov, Kroměříž a jejich okolí. Jde o profesionály, které práce se sádrokartonem baví, a tak se rádi a stále zdokonalují, hledají inovace, používají jen ty nejlepší materiály…

Sádrokartonářské práce lze využít při stavbách i rekonstrukcích rodinných domů, bytů či komerčních prostorů. Chcete-li, aby byla práce u vás provedena kvalitně a spolehlivě, budete jistě spokojeni. Rádi vám odborně poradí, připraví nezávaznou cenovou nabídku, abyste věděli, jak se ceny těchto prací přibližně pohybují.

Pro koho je sádrokarton vhodný?

Jestliže nepotřebujete vysloveně zděnou zeď, na které bude např. viset kuchyňská linka, lze využít právě sádrokarton, jež je dnes jedním z nejčastěji používaných materiálů při vnitřních výstavbách při rekonstrukcích i novostavbách. Činnost s ním spojená, je rychlá, sádrokarton je lehký, ekonomicky nenáročný, všestranný a univerzální. Použít jej můžete jak na příčky a šikminy, tak na stropy a podhledy i předstěny různých tvarů.

Bohaté zkušenosti a znalosti odborníků z Top Sádorkaton jsou zárukou, že nedojde při činnostech k žádným chybám, s nimiž se často setkáváme. K nim patří např. absence předepsaných dilatačních spár, vytváření křížových spár či průběžných spár v podpraží oken a dveří, nesprávný rozestup profilů nosné konstrukce, nedodržení stanovených roztečí a hloubky zapuštění šroubů a vrutů atd.

Více informací najdete na top-sadrokarton.cz.

PR články