udalosti

Ekologické čištění odpadů

Ucpal se vám odpad, zvon nepomáhá a vy nechcete...

Originální a kvalitní zahradní nábytek nemusí stát majlant

Také jste se setkali s názorem, že nábytek, stejně jako...

Využijte kvalitní sádrokartonářské práce, a to u novostaveb i rekonstrukcí

Již mnoho let se těší oblibě sádrokarton a z něj...

Kouzlo a pohodlí ratanového nábytku

Se svou přírodní elegancí získává nábytek z ratanu stále větší...

Základní kámen pro bezpečnost domova je pojištění

Ochrana našeho domova před nepředvídatelnými událostmi je klíčovým faktorem...

Originální a kvalitní zahradní nábytek nemusí stát majlant

Také jste se setkali s názorem, že nábytek, stejně jako jakékoli jiné věci, které jsou jedinečné, nejsou vyráběny „pásově“, a mají svou péči, jsou nepoměrně dražší, než ty ostatní? Pak vězte, že tomu tak není vždy. Kupříkladu takové kovové podnože ke stolu mohou vypadat velmi různorodě, a když k nim vyberte zajímavé dřevěné desky, budete mít na zahradě, terase nebo třeba podél příjezdové cesty krásný zahradní nábytek.

Kovové podnože ke stolům i lavičkám

Jste domácí kutil a práce se dřevem i jinými materiály je vám vlastní? Chcete na zahradním nábytku ušetřit, ale přitom si přejete, aby byl kvalitní, a také ne tuctový? Pak se vám budou samostatné kovové podnože velmi líbit. Lze je použít ke stolům i lavičkám, v oblibě je mají především ti, které práce v dílně baví.

Kovové podnože, které si můžete koupit na zahradnisezeni.cz, vychází z lety ověřené koncepce betonového zahradního nábytku. Tyto kovové nohy ke stolu či k lavicím vynikají svou pevností, lze díky nim vyrobit zahradní nábytek s nevídanou pevností a stabilitou. Zároveň jsou kovové podnože poměrně lehké a v kombinaci s povrchovou úpravou na bázi komaxitu působí decentně, především při umístění na terasu nebo pod pergolu.

Oblíbené betonové lavičky

Mezi našinci i v zahraničí jsou velmi oblíbené betonové lavičky. Nabízí je i zahradnisezeni.cz, tedy společnost Pekárek, přičemž se jedná o lavičky, jejichž podnože jsou z betonové směsi z vibrolitého sklovláknobetonu. Ten je mnohonásobně pevnější než běžný beton. K podnožím jsou pevně uchyceny dřevěné latě, na které se usedá a o něž se opírá.  

Betonová lavička českého výrobce s extrémně bytelnou konstrukcí s dlouhou životností, je nabízena v různých variantách barev i délek. Chcete lavičku dlouhou 150 cm? Nebo delší 400 cm? Tady vám rádi vyjdou vstříc. Vaše lavička může být nábytkem, na který budete náležitě pyšní.

PR články