udalosti

Výběr sedačky – na co se zaměřit

Při výběru sedačky pro váš domov je důležitých několik...

Kdy je čas vyvložkovat komín?

Ať už vlastníme chalupu, chatu nebo rodinný dům, komín...

aVýznam geometrického plánu při změnách v katastru nemovitostí

Geometrický plán je nezbytným prvkem při jakékoli změně, která...

Už nemusíte mít při čištění okapů hlavu v oblacích!

Rozhodně je někdy vyloženě fajn jen tak si myšlenkami...

Péče o trávník začíná již na jaře

Kolem svého domu nebo chaty má většina z nás...

Už nemusíte mít při čištění okapů hlavu v oblacích!

Rozhodně je někdy vyloženě fajn jen tak si myšlenkami poletovat mezi obláčky a zbavit se tíhy země. Ovšem u čištění okapů jste se asi tíhy nikdy nezbavili. Naopak se mohla ozvat bolavá záda a ramena, strach z výšek nebo informace z vašeho mozku, že si tuto činnost rozhodně mezi deset nejoblíbenějších nezařadíte. Ale počkejte s těmi soudy! Možná po přečtení toho článku ji přeci do oblíbené desítky zařadíte – nebo alespoň do padesátky či stovky.

Skutečnost se má tak, že zkrátka někdo ty ucpané okapy vyčistit musí. Jinak by se mohlo stát, že nebudete mít pěknou dešťovku anebo by vám mohlo téct do omítky. Na podzim se kvůli větrům ve žlabech usadí kde, co od listí až po písek a kamínky. No a pokud chcete okapy a potrubí co nejdéle pěkné a funkční, asi se této prácičce neubráníte. Ale tentokrát by vás to mohlo i bavit, protože kdo by si nerad hrál s novými technickými „hračkami“, že?

Moderní sada Kärcher PC 20 je chytré řešení pro čištění okapů a ucpaného potrubí. Samostatný pojezdový vozík umožňuje odstranění nečistot bez použití žebříku, takže pracuje za vás a vy nikam nemusíte šplhat. Dvě různé trysky zajišťují precizní práci vysokotlakými paprsky vody. Ochrana hadice proti ohnutí a mosazná přípojka zaručují životnost. S délkou hadice 20 m pokryje čištění domu i venku. Sada je vhodná pro vysokotlaké čističe Kärcher řady K2-K7. Kdykoliv přepnete mezi aplikacemi a čištění půjde krásně od ruky.

Více informací nejen o tomto pomocníkovi naleznete na www.karcher.cz

PR články